6 липня - Всесвітній день поцілунку

Всесвітній день поцілунку – досить дивне, але дуже цікаве, приємне, миле та романтичне свято, що відзначається в багатьох країнах світу.

Незважаючи на те, що воно не вважається офіційним, його святкують більше ніж в 60 країнах. У кінці ХХ століття завдяки любові до поцілунків свято було затверджено Організацією Об'єднаних Націй та отримало статус міжнародного. Святкується воно традиційно 6 липня.  Всесвітній день поцілунку  був створений у Великобританії. Однією з найприємніших і поширених традицій цього дня є конкурс поцілунків. Призи можна виграти за "найдовший поцілунок", "найкрасивіший поцілунок", "незвичайний поцілунок" тощо. 

Згідно з однією з найкрасивіших легенд древні люди, які придумали поцілунок, вірили, ніби подих містить душу. Саме тому з'єднання дихання закоханих, що цілуються, - своєрідне весілля душ. 

Для здоров'я людини необхідні регулярні дотики близьких та щонайменше 15 поцілунків щодня! Обійми та поцілунки з коханими зміцнюють імунітет та рятують від депресії без жодної пігулки. До речі, у тих, хто часто цілується, рідше виникають проблеми з травленням, жовчним міхуром та нервовою системою. На думку англійських і німецьких психологів, цілуватися корисно для здоров`я. Поцілунки схиляють до позитивного рішення проблем і труднощів.

 Вітаємо всіх зі Всесвітнім днем поцілунку! Це прекрасний привід привітати коханих, рідних, друзів у спекотний літній день.