Перспективи розвитку пенсійного страхування в Україні

19 листопада 2015 року відбувся круглий стіл на тему "Перспективи розвитку пенсійного страхування в Україні".

Його підготували студенти другого та третього курсів спеціальності «Фінанси та кредит» та «Бухгалтерський облік» Київського фінансово-економічного коледжу НУДПСУ та його філіалів. Засідання круглого столу проходило в рамках тижня циклової комісії фінансово-економічних дисциплін. На засіданні були присутні: Пустова Олена Олександрівна – заступник директора з навчальної роботи Київського фінансово-економічного коледжу, голова циклової комісії Ковальчук Надія Іванівна та викладачі КФЕК НУДПСУ : Калусенко В.В., Каук О.В., Шорохова С.О., Пухальська  Н.О., а також викладачі та студенти Кам’янець-Подільського відділення  Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету ДПС України  та студенти НУДПСУ. Також на засіданні були присутні гості Боднарук Ігор Володимирович – незалежний експерт консультант з питань страхування та пенсійного забезпечення та Діденко Людмила Вікторівна – к.е.н., доцент кафедри фінансових ринків. Вела захід Деміденко Людмила Степанівна. 

На круглому столі був проведений аналіз сучасного стану пенсійного забезпечення в Україні, обговорювались проблеми реформування пенсійної системи та роль недержавних пенсійних фондів та страхових компаній в забезпеченні добробуту громадян пенсійного віку. Студентами були окреслені тенденції розвитку пенсійного страхування та напрями його удосконалення, була визначена роль страхових посередників в системі недержавного пенсійного забезпечення. Доповідачами були: Юркова Олена (Ф-21і), Лисаченко Анастасія (Ф-32), Войцешук Наталія (ОКП-21), Клішина Марина (Ф-31), Калакука Олександр (ОКП-21), Каліновська Мар’яна (ОКП-31), Базюк Даша (ФКП-31), Кузьменко Наталія (Ф-34), Боднарук Ігор Володимирович – незалежний фінансовий консультант. Пустова Олена Олександрівна підвела підсумки  засідання. Діденко Людмила Вікторівна подякувала студентам за грунтовну наукову працю та побажала успіхів та нових досягнень у наукових дослідженнях.

Всі виступи були досить цікавими та важливими. Студенти приймали активну участь в обговоренні та отримали багато цікавої інформації і задоволення. Тому можна говорити про ефективність такого заходу, його необхідність як для навчання, так і для розвитку наукової діяльності студентів. 

Клішина М. С. (гр. Ф-31)