Зустріч студентів з офіцером національної поліції

9 грудня 2015 року викладачами циклової комісії юридичних дисциплін Будуленко Є.В. та Педченко Д.С., з нагоди тижня права у КФЕК НУДПСУ було проведено зустріч з офіцером національної поліції.

Представник недавно створеної структури Черванчук Вікторія Валеріївна познайомила присутніх не лише з головними засадами роботи поліції, порядком здійснення повноважень цієї системи, а і охарактеризувала суттєві відмінності новоствореної поліції від міліції, яка діяла в минулому. Протягом зустрічі, яка проводилась у формі круглого столу, де кожен з присутніх міг запитувати гостю і вести з нею діалог, запрошені студенти і викладачі  мали можливість не лише ознайомитись із сферою діяльності нової структури, а і зі слів її працівника дізнатись про внутрішню структуру поліції.

Вікторія розповіла студентам про умови конкурсного відбору, відсіювання кандидатів на кожному етапі і терміни отримання конкурсантами необхідних знань та навичок. З її слів, в подальшій діяльності це стало основою для можливості роботи в новоствореній структурі. Кожен з нас мав змогу поставити різноманітні питання: починаючи від особливостей роботи поліцейських на місці злочину і закінчуючи переліком засобів захисту, які видаються кожному працівнику. 

«Нас було створено для того аби відновити довіру до поліції саме населення», - зазначила Вікторія у розмові зі студентами. Саме після цієї зустрічі з представником нової поліції кожен з нас зміг переконатись особисто, що наша країна змінюється зсередини до кращого, намагається обирати найбільш раціональний шлях її подальшого становлення як однієї з найрозвинутіших країн Європи. І хоч ці зміни відбуваються потроху, а в чомусь і повільно, але саме їх наявність свідчить про те, що суспільство України готове до змін у своєму майбутньому і вже обрало свій шлях розвитку завдяки якому наша Вітчизна зможе стати в один ряд з провідними країнами світової спільноти.