Музей води

11 грудня група Ф-21і разом з викладачем української мови -Сергієнко Н.В. та викладачами Притиченко А.М та куратором Шевченко А.В. відвідали музей Води та Кирилівську церкву. 

Побувавши у музеї ми дізналися багато чого цікавого, наприклад, як сама будівля музея слугувала резервуаром для води, її використовували для гасіння пожеж. Також дізналися про те на якій глибині залягає вода та про історію водопостачання міста Києва. Слід відзначити екскурсовода, який впевнено та змістовно розповів нам про музей. А потім ми згадали дитинство та поринули в ігри пов'язані з водою. В музеї був присутній вражаючий акваріум з рідкісними рибками із самого Китаю. 

Після того ми відвідали одну із найвизначніших пам'яток української архітектури - Кирилівську церкву. Наразі вони працює не тільки як церква, але й як музей. Саме тут, в Кирилівських печерах, за легендами жив Змій Горинич, що поїдав подорожніх. Інтер’єр Кирилівської церкви прикрашає фресковий розпис ХІІ століття, який вражає своєю красою та не залишає байдужими жодного відвідувача цього прекрасного місця. До нашого часу дійшло більше 800 метрів квадратних фресок; композиції Благовіщення, Різдво Христове, Усепіння Богоматері, сцени Євхаристії, Святительський чин та багато інших. 

Ми дуже вражені екскурсіями та сподіваємося, що зможемо відвідати ще багато цікавих місць.

Бура Владислав, група Ф21і