Незабутня екскурсія до міста Львів

26 лютого 2016 року студенти групи П-11і на чолі зі своїм куратором вирушили до міста Лева. Наступ почався з масової «погрузки» в потяг, де група добряче повеселилася. 

27 лютого – перший день. Під проводом екскурсовода студенти вирушили на оглядову екскурсію містом. Першою ціллю став Собор Святого Юри, який вразив своїми дивовижними скульптурами. Другою ціллю було Личаківське кладовище. Це дивовижне місце не схоже ні на одне кладовище в країні, таке відчуття, наче ти знаходишся в окремій країні духів, духів відомих людей, які прославили нашу Україну в усьому світі. Третьою ціллю стала найвища точка Львова, з якої можна було побачити будь-яку вуличку й будівлю міста. Вечірньою пішою прогулянкою Львовом молоді люди роздивлялися краєвиди Львова, а також Центральну площу, Домініканський Собор й Вірменський костел. 

28 лютого – день другий і останній. Під проводом того ж самого екскурсовода Дар’ї, студенти вирушили у похід до Львівських кав’ярень. Цей запах справжньої свіжо-меленої кави надовго залишився в пам’яті. Ще одним незвичайним місцем для походу виявилася Львівська копальня кави, хто б міг подумати, що каву можна видобувати з землі. І, звісно, як же тут без шоколаду, Львівська майстерня шоколаду, тут мало слів, це треба бачити і куштувати. Наступною ціллю походу була Аптека-музей, де збереглися всі ті пам’ятки старої медицини. Ввечері, перед самим від’їздом, студенти побували в підземному Львові. Ви колись бачили катування людини? І вони не бачили, але бачили знаряддя для цього.

Подякувавши екскурсоводу за такі чудові екскурсії містом, група вирушила до Львівського вокзалу. Львівські тролейбуси – це щось незрівнянне. Бруківка запам’яталася на все життя. 

Група П-11і щиро дякує своєму куратору Забарній Наталії Робертівні за ці прекрасні вихідні. Ми вас дуже любимо. Дякуємо, що ви в нас є.

 

Студенти групи П-11і