Студенти на виставі «Хазяїн»

26 жовтня 2016 року студенти групи П-13 з куратором Спірідоновою Лесею Миколаївною здійснили поїздку до Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка у Києві, де демонстрували комедію Івана Карпенка-Карого «Хазяїн». 

Поїздка була незабутньою, а вистава надзвичайно вразила всіх. Актори дуже професійно зіграли свої ролі і передали всі емоції та характери героїв. Комедія була смішною і захопливою. Здавалося, що це життєва історія, яка створювалася прямо у нас перед очима, а не написаний твір. Нас ніби поглинув сюжет твору, і ми ставали очевидцями всіх подій. Також приємно було послухати музику духового оркестру, який став органічною частинкою самої вистави. А під час антракту дивував своїми просторими й світлими залами музей з численними експозиціями про акторів, режисерів, драматургів.

Час у театрі промайнув дуже швидко. Глядачі й не зогледілись, як вистава підійшла до кінця. Бурхливими оплесками всі аплодували акторам, виражаючи своє задоволення від їх неперевершеної гри. 

 Відпочинок у театрі можна порекомендувати кожному, адже це не лише цікаво і весело, а й повчально. Ми обов’язково відвідаємо цей театр ще не один раз і за першої ж нагоди поїдемо на наступну виставу.

Ковальчук Іванна, студентка групи П-13