День студентів у коледжі

Зі святом, шановні студенти!  Прийміть вітання та побажання легкого навчання і безтурботної юності. Нехай все дається легко, із задоволенням, хай радує кожен день, а не тільки День студента!

Нехай у вашому житті всі дні будуть сонячними, наповненими радістю й успіхами. Бажаю вірних друзів, взаємного кохання і здоров'я!

 17 листопада 2016 року з нагоди  Всесвітнього дня студентів  у нашому коледжі пройшов цілий ряд заходів: аукціон оцінок, флешмоб, розіграш вільного дня в кожній групі. Гарно прикрашений навчальний заклад та незвичайні усміхнені супергерої, яких можна було зустріти у коледжі, створювали особливу атмосферу свята, радості, натхнення. Ще був проведений конкурс-лотерея для студентів: вони обирали квиток із запитанням, і за правильну відповідь  хлопці та дівчата отримували солодкий подарунок. Також відбулося урочисте вручення грамот активним, творчим, розумним студентам коледжу:  Мациборук Катерині (група П-45) у номінації  «Кращий студент року»,  Микитенкові Юрію ( П-23) та  Ільніцькому Миколі (П-45) у номінації «Кращий громадський діяч», Урбанській Яні (група П-34) у номінації  «Кращий студент-науковець».  День був дуже насичений приємними та цікавими подіями, які підготувало студентське самоврядування коледжу.

Анастасія Корчак, студентка групи П-31і