Незабутня подорож в Кам'янець-Подільський

18-19 листопада студенти нашого закладу відвідали місто Кам'янець-Подільський завдяки студентському самоврядуванню Ірпінського державного коледжу економіки та права та з нагоди Всесвітнього дня студентів. 

Дорога до самого міста була дуже цікавою і веселою.  За час, проведений в автобусі, усі перезнайомились і подружилися, ніхто не сумував. Після того, як заселили в готель, бажаючі відправились на екскурсію. 

 Кам'янець-Подільський зустрів нас у всій своїй величі та красі. Пам'ятки цього міста викликають справжній захват! Тут буквально витає запах історії, романтики, мистецтва і свободи. Найдавніша фортеця, красиві церкви, собори та храми, бруковані вулиці, затишні кав'ярні та розмальовані будинки - все це тільки маленька частина, яка відразу ж впадає в око по прибуттю.  А нам пощастило: поруч з готелем знаходився знаменитий Старий замок. Студенти мали можливість увійти всередину, піднятися на його верхівку, дізналися багато нового та цікавого про цю фортецю.

  Потім поїхали у Кам’янець-Подільське відділення Ірпінського державного коледжу економіки та права, де всіх пригостили смачним обідом, далі –  ділилися своїми історіями за час навчання. Увечері  студенти гарно розважились у клубі  на  запальній дискотеці. Також бажаючі мали можливість прогулятися прекрасним нічним містом. 

 Усі отримали дуже багато позитивних вражень, море емоцій, знайшли нових друзів. Неповторні пейзажі України дивували нас  протягом усієї подорожі. Велика подяка всім викладачам, які супроводжували нас під час цієї неперевершеної поїздки!

Тютюнник Ірина та Шамрай Анастасія, студентки І курсу