Тиждень циклової комісії юридичних дисциплін

Протягом тижня викладачі циклової комісії   підготували для студентів коледжу цікаву та пізнавальну програму.

Так, наприклад, 20.12.16р. було проведено правову вікторину "Закон любити - в мирі жити" для студентів-фінансистів І курсу. А такий захід, як конкурс емблем для коледжу, показав, що наші студенти є талановитою та креативною молоддю. Перше місце у ньому здобула група П-25, ІІ місце розділили групи Ф-11і, П-33, П-35, а П-33 - ІІІ місце!  Виставка юридичної літератури  зацікавила багатьох студентів. Також було проведено олімпіаду з навчальної дисципліни "Банківське право".

Уже традиційно під час проведення тижня циклової комісії юридичних дисциплін проходить олімпіада з правознавства для учнів 9-11 класів. Цього року на захід прийшли 34 учасники переважно з Київщини. А  один школяр приїхав  аж з Одещини. Призові місця здобули учні 9 класу Бучанської ЗШ І-ІІІ ступенів №4. Переможці були нагороджені грамотами та подарунками.

Захід, який завершив тиждень циклової комісії, - це правовий брейн-ринг. Запрошені гості та журі були приємно вражені від гри. Змагання за першість виявилися досить напруженими. Все ж таки виборола перемогу група П-21і. Вітаємо! А викладачі  сподіваються, що учасники заходів тижня змогли отримати багато корисної, змістовної та цікавої інформації про юриспруденцію в Україні та дійшли висновку, що фахівці в галузі права потрібні в нашій державі як ніколи і вони обрали правильний професійний шлях.