Профбюро коледжу

 

Корчак Анастасія – голова Профспілкового бюро 

Студентка групи П-31і. З першого курсу є активісткою студентського самоврядування. Із вересня 2014 року обіймала посаду заступника голови Профбюро з організаційних питань. За красою і милістю ховається сильний вольовий характер. Завжди прийде на допомогу або підбадьорить. Має авторитет в команді, чуйна, а тому завжди зможе вислухати та дати добру пораду.

 

Фомюк Тарас – перший заступник голови Профспілкового бюро

Студент групи Ф-23. Надзвичайно комунікабельний та цікавий, з ним легко і просто спілкуватись, тому він має багато друзів і з легкістю долучається до співпраці в будь-якому колективі.  Він завжди чесно та сумлінно виконує свої обов’язки.

 

Яцюк Юрій – заступник голови Профспілкового бюро з організаційних питань. 

Студент групи Ф-23. Юрій завжди має креативні та оригінальні ідеї, залюбки ділиться ними з оточенням. Щирий у своїх переконаннях, цікавий і чудовий співрозмовник.

 

 

Куницька Анастасія – заступник з профорієнтаційної роботи

Студентка групи Ф-31і. Активна та завзята, добре справляється з поставленими перед нею завданнями. Доброзичлива і комунікабельна, Анастасія завжди відкрита до спілкування та співпраці.

  

Ільїна Тетяна – голова культурно-масової комісії

Студентка третього курсу спеціальності "Право". Весела, комунікабельна, енергійна та харизматична. Може будь з ким знайти спільну мову. Уміло справляється з покладеними на неї обов`язками. 

 

Шулімов Дмитро – голова комісії міжвузівських зв’язків

Студент групи П-21і. Відповідальний та наполегливий. Дмитро - комунікабельний та різносторонній, саме це привело його до команди Профбюро.

 

 

Ярощук Віктор - голова організаційної комісії 

Студент групи Ф-23. Цілеспрямований, вимогливий.  Віктор – душа компанії, надзвичайно цікавий та веселий. З легкістю виконує роботу організатора.

 

Яра Валентина - голова інформаційної комісії 

Студентка групи Ф-21і. Ексцентрична, відповідальна та творча. Валентина компанійська та відкрита до спілкування, завжди готова прийти на допомогу. 

 

Десятнюк Анастасія – голова соціально-правової комісії

Студентка групи П-21і. Весела, цілеспрямована та дуже добра дівчина. Саме тому вона прагне допомагати людям. Крім того, має індивідуальний підхід до кожного зі свого оточення, завжди знайде вихід зі складної ситуації.

 

 

Яковенко Михайло - голова житлово-побутової комісії 

Студент групи Ф-32 Займається спортом. З відповідальністю ставиться до поставлених завдань та бере активну участь у житті коледжу.

 

Теліпко Маргарита – голова спортивно масової комісії та профорг другого курсу Економічного відділення

Студентка групи Ф-21і. Весела та активна. Комунікабельна та дружелюбна дівчина. Майстер спорту зі спортивного орієнтування. Свій вільний час Маргарита проводить на на тренуваннях та змаганнях. 

 

 

Цубера Діана - профорг першого курсу спеціальності "Право" 

Студентка групи П-15. Добра та життєрадісна. Діана займається волейболом та баскетболом, веде активний спосіб життя.

 

 

Сікорська Тетяна - профорг першого курсу спеціальності Економічного відділення 

Студентка групи Ф-11і. Спортивна, дружелюбна, весела, життєрадісна. Тетяна відповідально ставиться до роботи в Профбюро та до навчання в коледжі.

 

Мишко Анастасія - профорг 2 курсу спеціальності "Право"

Студентка групи П-21і. Активна та доброзичлива. З дитинства співає, веде активний спосіб життя. Багато навчається, щоб в подальшому досягти успіхів у житті.

 

Бутко Антон - профорг третього курсу спеціальності Економічного відділення

Студент групи Ф-33. Веселий, активний та життєрадісний. Антон любить спорт та активний спосіб відпочинку.

 

 

Шкурник Марія - профорг третього курсу спеціальності "Право".

Студентка групи П-31і. Марія весела,активна та дружелюбна людина. З будь – ким із легкістю знайде спільну мову.

 

Рудакова Вікторія - профорг четвертого курсу спеціальності "Право"

Студентка групи П-42. Активна, вимоглива, ввічлива, відповідально ставиться до поставлених завдань. Життєве кредо "Ніколи не здаватися: прямо йти до своєї мети!"