Студентський парламент

 

Голова Студентського парламенту 

Ірпінського державного коледжу економіки та права

Микитенко Юрій

Студент групи П-23. Юрій має чудові організаторські здібності активну громадянську позицію  та є учасником усіх заходів, що проходять у коледжі. Основною метою його діяльності як голови студентського парламенту є зробити кожен день у навчальному закладі особливим для всіх і спонукати талановитих студентів до участі в роботі студентського самоврядування коледжу!

 

Перший заступник голови СПК

Моргун Аліна

Аліна є студенткою групи П-32 . Життєрадісна, позитивна, відкрита і дуже відповідальна. Має безліч креативних ідей та бере активну участь у житті коледжу. Може підтримати у скрутну хвилину, легко йде на контакт з новими людьми

 

Заступник голови СПК

Бобрик Максим

Максим – студент  групи Ф-21і. Активіст студентського життя, енергійний, завзятий та наполегливий. Рішучий, надійний, володіє блискавичною кмітливістю і швидко знаходить вихід з будь-якої ситуації. Максим - відкрита до спілкування людина, гарний організатор, здатен аргументовано переконувати оточення. Він доброзичливий, співчутливий і завжди готовий допомогти.

 

Секретар СПК

Корбило Світлана 

Світлана студентка групи П-24, дуже цілеспрямована та активна. Також вона має такі риси характеру, як, пунктуальність, працьовитість, справедливість, гуманність . Сумлінно ставиться до виконання завдань, має активну громадянську позицію. Щира у своїх переконаннях, цікава особистість і чудовий співрозмовник. 

 

 

Голова департаменту навчально-виховної роботи

Коляда Ольга

Позитивна, життєрадісна, активна, відповідальна .Ольга є студенткою групи П-21і. Надзвичайно комунікабельна та відкрита до спілкування дівчина. Завжди готова допомогти вирішити будь-які проблеми.

Департамент навчально-виховної роботи:

- організовує роботу та індивідуальні бесіди зі студентами, які не проявляють бажання до навчання та порушують загальні етичні норми; - вносить свої пропозиції адміністрації коледжу щодо підвищення ефективності навчального процесу; - тісно співпрацює зі Студентським проректором з наукової роботи Студентського ректорату Національного університету державної податкової служби України (далі – Університет) з метою вдосконалення навчального процесу; - забезпечує вирішення на рівні адміністрації коледжу питань конфліктного характеру між студентами та викладачами; - організовує профілактику негативних явищ у молодіжному середовищі.

 

Голова департаменту наукової діяльності

Вовканець Катерина

Студентка групи П-25, цілеспрямована і працьовита. Відповідально ставиться до своїх обов’язків та сумлінно виконує їх. Катерина з радістю долучається до громадської діяльності, має активну громадянську позицію та завжди відстоює її.

Департамент наукової діяльності:

- забезпечує постійну співпрацю зі студентами, викладачами, які займаються науковою та дослідницькою діяльністю; - проводить заходи щодо заохочення студентів до участі у студентських наукових конференціях як у самому коледжі, так і за його межами; - тісно співпрацює з науковими товариствами коледжу та університету з метою збільшення можливостей для наукового зростання студентів коледжу; - співпрацює із науковими товариствами та студентами, що займаються дослідницькою діяльністю в інших вищих навчальних закладах; - вносить свої пропозиції адміністрації коледжу щодо нагородження студентів, які зайняли призові місця на обласних, республіканських та міжнародних олімпіадах та показали високі результати у науковій та дослідницькій роботі.

 

Голова департаменту культурно-масової роботи

Міхєєнко Анастасія 

Анастасія – студентка групи Ф-11і, дуже весела та доброзичлива, має безліч креативних ідей та неординарних способів вирішення завдань. Має активну громадську позицію, а також організаторські здібності, які вона постійно проявляє у своїй діяльності в студентському парламенті.

Департамент культурно-масової роботи :

- проводить заходи з метою заохочення студентів до участі у культурно-масовій та виховній роботі; - підтримує зв’язок зі Студентським проректором з культурно-масової роботи Студентського ректорату університету, користується його всебічною підтримкою; - бере активну участь в організації заходів культурно-масового характеру; - вносить свої пропозиції адміністрації коледжу щодо створення, скасування або зміни напрямків діяльності гуртків чи клубів при університеті та коледжі; - співпрацює з іншими громадськими молодіжними організаціями та об’єднаннями країни у сфері культурно-масової роботи; - організовує подорожі та екскурсії; - організовує семінари, тренінги, публічні зустрічі відомих людей; - організовує конференції, круглі столи та інші заходи (лотереї, дискотеки тощо) та святкування державних і міжнародних свят; - організовує проведення рекламних кампаній.

 

 

Голова інформаційно-редакційного департаменту

Василенко Діана

Діана дуже працьовита та старанна студентка. Для багатьох вона є гідним прикладом. Без неї не відбувається жодна подія у коледжі, яка певним чином пов'язана із медіа: створення презентацій, відео чи аудіо, тобто усього, що тим чи іншим чином стосується креативу та техніки - це її стихія. Діана - дуже начитана та розумна дівчина, яка може без проблем підтримати розмову на будь-яку тему, а, спілкуватися з нею - одне задоволення.

Інформаційно-редакційний департамент здійснює:

- своєчасне надання інформації на інформаційну дошку Студентського парламенту коледжу; - підготовку оголошень як інформаційного так і рекламного характеру; - поширення інформації про діяльність Студентського парламенту коледжу серед студентів; - підготовку та поширення статей, сюжетів, репортажів про діяльність Студентського парламенту коледжу серед ЗМІ; - співпрацює з усіма членами Студентського парламенту коледжу та допомагає їм у вирішенні завдань, пов'язаних з набором, друком, скануванням та пошуком інформації в мережі Internet.

 

Голова департаменту спортивно-оздоровчої роботи 

та трудової дисципліни

Лютий Сергій

Сергій – студент групи Ф-32. Займається спортом та веде пропаганду здорового способу життя, тому як ніхто інший розуміється у питаннях спортивно-оздоровчої роботи. Має завжди позитивний настрій та прекрасне почуття гумору.

Департамент спортивно-оздоровчої роботи та трудової дисципліни здійснює:

- організацію та участь у спортивних змаганнях; - пропаганду здорового способу життя; - контроль за відпрацюванням студентами коледжу третього трудового семестру; - контролює трудову дисципліну студентів та вносить пропозиції щодо викорінення порушень дисципліни; - співпрацює з працівниками медичного центру університету.

 

Голова департаменту міжвузівських зв’язків та зв’язків з громадськістю

Чепурна Руслана

Руслана є студенткою групи П-24, надзвичайно комунікабельна та цікава, з нею приємно і просто спілкуватись, тому вона має багато друзів і з легкістю долучається до співпраці в будь-якому колективі.

Департамент міжвузівських зв’язків та зв’язків із громадськістю повинен:

- сприяти міжнародній співпраці коледжу та налагоджувати і підтримувати зв'язки з іншими вузами (як приватними, так і державними); - інформувати Студентський парламент коледжу про конференції, спортивні змагання, культурні заходи, підтримувати їх організацію, домовляючись про участь у них студентів коледжу; - знаходити та доводити до відома Студентського парламенту коледжу інформацію про студентські та молодіжні організації.