Філологічних дисциплін

 

Голова циклової комісії

Сергієнко Наталія Володимирівна

Закінчила Київський державний педагогічний університет імені М.Драгоманова за спеціальністю “Вчитель української мови й літератури та зарубіжної літератури”.

У Національному університеті ДПС України працює з 2008 року

      На посаді голови циклової комісії з вересня 2011 року.

Заступник голови циклової комісії

Хлівна  Валентина Петрівна

     Закінчила в 1989 році Уманський державний педагогічний університет ім.. П.Г. Тичини за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання, 2004 р. – «Методика викладання української мови та літератури»

     У Київському фінансово-економічному коледжі працює з 2007 року.

     Нагороджена грамотами за участь у ярмарці педагогічних ідей, за підготовку призерів предметних олімпіад, за високий рівень підготовки учасників міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика

      Цикловою комісією викладаються дисципліни: “Українська мова”, “Українська література”, “Світова література”, “Культурологія”, “Історія української культури”, “Українська мова” (за професійним спрямуванням), “Іноземна мова”, “Іноземна мова” (за професійним спрямуванням), “Ораторське мистецтво”.

Мовний турнір до Дня української писемності та української мови, 9 листопада 2011 року

     Викладачі циклової комісії постійно працюють з обдарованою молоддю. Традиційними стали проведення вечора творчості студентської молоді „Молода плеяда”, участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика та конкурсі Журналістський першоцвіт. Регулярно проводяться навчальні екскурсії до столичних музеїв та театрів.

Презентація збірки студентської поетичної творчості “Злет юнацької душі”, 19.10.2011р.

Лекторій “Живи, Ірпінь, -- Парнаса царство!”, 9 листопада 2011 року

Конкурс декламаторів “В сім'ї вольні, новій...” (з нагоди 20-ї річниці Незалежності України)