Гуманітарних дисциплін

 

Івануц М.Г.Голова циклової комісії

Івануц Михайло Григорович

Народився 23 листопада 1965 року у с. Єрмілово Виборгського району Ленінградської області.

Закінчив Київське вище танкове інженерне училище за спеціальністю «Бронетанкове озброєння та техніка».

У Національному університеті ДПС України працює з 2000 року.

Нагороджений медалями «10 років Збройним Силам України» та «15 років Збройним Силам України». 

На посаді голови циклової комісії з вересня 2009 року.

Цикловою комісією викладаються дисципліни: «Історія України», «Всесвітня історія», «Історія сучасного світу», «Основи філософських знань», «Етика і естетика», «Соціологія», «Політологія», «Логіка», «Основи християнської культури», «Релігієзнавство», «Захист Вітчизни», «Організація роботи з документами», «Фізичне виховання», «Фізкультура і здоров’я».

Викладачі багато уваги приділяють науковій, виховній та військово-патріотичній роботі зі студентами. Традиційними стали студентські науково-практичні конференції, присвячені Дню Перемоги «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», голодомору 1930–1932 років, які організовує і проводить ветеран коледжу викладач-методист Сластьоненко О.І.; а також «Г.С. Сковорода – філософ, поет, просвітитель, педагог» – викладач Яфонкіна І.П. 

Студентська конференція, присвячена річниці Голодомору в Україні «Живі пам’ятають», листопад 2010 року

Студентська конференція до Дня Перемоги «Ми пам’ятаємо», травень 2011 року        

Плідно співпрацюють викладачі циклової комісії з кафедрою військової підготовки, проводяться відвідування музеїв та військових виставок.

                     Майбутні захисники Вітчизни

                               Екскурсія до музею Великої Вітчизняної війни, жовтень 2011 року

Викладачами фізичного виховання проводяться: спортивне свято з нагоди відкриття Спартакіади університету, змагання з мініфутболу серед студентів І та ІІ курсів, змагання з волейболу, «День бігуна».

Змагання з мініфутболу серед студентів І та ІІ курсів, травень 2011 ріку

Особистий внесок викладачів – участь у наукових конференціях, у тому числі і міжнародних, видання монографій та підручників, розробка програмного забезпечення занять.

Так у 2009–2010 навчальному році викладачі Миколаєнко І.М., Гордієнко М.Г., Івануц М.Г. брали участь у наукових конференціях та семінарах поза межами університету: у VІІІ Науково-практичній конференції «Сіверщина в історії України» (26 жовтня 2009 р., НЗ «Глухів», Сумської обл.), у Всеукраїнській історико-краєзнавчій науково-практичній конференції «Минуле і сучасне Поділля та Буковини. Сторінки воєнної історії краю» (Кам’янець-Подільський, 26–28 листопада 2009 р.), у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Український народ у Другій світовій війні: етнонаціональні, етнополітичні та соціальні наслідки. До 65-річниці Перемоги країн антигітлерівської коаліції над фашизмом» (4–5 травня 2010 року м. Київ, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова), викладачі фізичного виховання – Міжнародних Ірпінських читаннях.