ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ У КИЇВСЬКОМУ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОМУ КОЛЕДЖІ НУДПСУ

14 лютого 2014 року в актовій залі НУДПС України відбулася гра-шоу “Кохання з першого погляду”. Вперше факультет податкової міліції та Київський фінансово-економічний коледж об'єдналися: красені-курсанти намагалися віднайти свою “половинку” серед красунь коледжу. 

Учасники розказували про себе та свої вподобання в конкурсах “Знайомство” та “Зрозумій мене”. А в турі “Закохайся в мій талант” влаштували для глядачів справжній концерт, демонструючи чарівність співу (Валентина Стельмах, Артур Примак, Дмитро Бодунов), художньої прози (Роман Власюк), гри на скрипці (Юлія Омельчук),  запального танцю (Алевтина Бєлікова). В перервах між турами свої виступи дарував глядачам культурно-мистецький центр НУДПСУ “Сузір'я”. 

Справжньою парою стали ведучі заходу — студентка коледжу Альона Бойко та курсант Владислав Шикула, які не оминули своєю увагою і залу. Кожен при вході отримав сердечко з номером, і на очах у всієї зали шляхом жеребкування створювалися пари для знайомства, яким на сцені вручалися подарунки.

Парою, що співпала при взаємовиборі, стали Артур Примак та студентка групи О-11 Алевтина Бєлікова. Справжнім подарунком для закоханих стала перемога у суперфіналі й отримана романтична вечеря на двох у ресторані “Караван-гала”.

“Захід співдружності та співпраці — крок до міцної єдності”, - зазначили у своєму вітальному слові директор коледжу Наталія Руденко та заступник начальника факультету податкової міліції НУДПСУ Олексій Бідношея.