Екскурсія до музею Великої Вітчизняної війни

3 квітня 2014р. відбулася поїздка студентів груп П-11 та О-11 Київського фінансово-економічного коледжу до Національного Музею історії Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років, яка несла навчально-ознайомлюючий характер.

Музей розташований на схилах правого берега Дніпра, на Печерську. Споруду видно здалеку, адже на самому музеї знаходиться монумент «Батьківщина-мати», висота якої аж 62 метри.
Студенти були вражені масштабністю музею, кількість предметів якого налічує близько 400 тисяч (від звичайних фото і до гармат та решток бомбардувальника). Звісно, оглянути таку кількість експонатів самим просто неможливо, тому на допомогу прийшла екскурсовод, яка ознайомила нас з історією музею та всіма предметами.
Цікавим у музеї є те, що сама екскурсія проходить по «хронологічній послідовності». Експонати, ніби, супроводжують нас від початку війни до її завершення. Це зроблено для більш зручного ознайомлення з історичними подіями війни. Особливо вражає саме 3 поверх будівлі, де на стінах викарбувані імена Героїв Радянського Союзу. Вони розташовані в алфавітному порядку, що спрощує пошук.
Звісно, поїздка залишила незабутнє враження, але в душі залишився якийсь смуток, адже музей хоч і збудований на честь перемоги, проте війна все ж страшне явище, яке залишає свій кривавий відбиток на тлі історії.