Серце матері – невичерпне джерело чудес

10 квітня 2014 року група Ф-11 Київського фінансово-економічного коледжу провела відкриту виховну годину на тему: «Серце матері – невичерпне джерело чудес».

10 квітня 2014 року група Ф-11 Київського фінансово-економічного коледжу провела відкриту виховну годину на тему: «Серце матері – невичерпне джерело чудес». Цей святковий захід був присвячений темі материнства та любові дитини і мами. Всім своїм життям і працею, прикладом і вихованням наші мами утверджують в нас кращі риси людяності і добра. Немає, друзі, нічого більшого на світі, як любов материнська. Вона ще не пізнана до кінця, хоч оспівана у сотнях, а, може, й тисячах поетичних творів. Розпочалося свято з пісні Наталії Май «Мамина сорочка», яку виконували Крученюк Вікторія та Українець Владислава, захоплені слухачі підспівували дівчатам. У виконанні Юлії Омельчук та Блиндур Олександри прозвучала відома пісня "Чорнобривці", музика В.Верменича на слова М. Сингаївського. Куратор групи Деміденко Людмила Степанівна заспівала українську народну пісню «Летіла зозуля» та разом з Юлею Омельчук виконали пісню на слова                 А. Малишка та музику П.Майбороди «Піня про рушник». Протягом свята запрошені прослухали поезії Тараса Шевченка, Василя Симоненка, Івана Гнатюка, Романа Завадовича, Володимира Підпалого та інших авторів. Клішина Марина підготувала презентацію «Історія свята – День матері». Свято вели: Зубарчук Катерина, Блиндур Олександра, Данилюк Оксана та Чичерський Віталій. Талановиті, щирі виступи не залишили байдужими нікого та викликали овації слухачів, які час від часу витирали сльози, особливо коли Ващик Тетяна читала вірш Миколи Вороного «Легенда про материнську любов». Завершила захід Інна Бойко, яка заспівала пісню Ірини Федишиної «Україна», під час виступу учасники приєдналися до виконавиці, тому що не могли не підспівати Інні.
На закінчення заходу до вітального слова була запрошена Пілевич Оксана Анатоліївна, яка відзначила щирість, талановитість юних учасників. Гості свята висловили слова вдячності за отримане задоволення.