Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті  й з великою любов’ю передає з покоління в покоління. Є таке ім’я й у нашого народу – Тарас Шевченко.

Саме він зберіг і повернув народу його голос – українську мову.
Шевченкові слова, Шевченкові рядки, Шевченкові думки і поради… Вони линуть до нас через століття, змушують прислухатися і замислитися, нікого не залишають байдужим. «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» - саме такою була тема відкритої виховної години, яка відбулася 24 квітня 2014р. в групі   Ф-22  ( куратор Пухальська Н. О.).  Гості та учасники заходу поринули в невичерпний і нескінченний світ пророчого слова Тараса Шевченка, ще раз перегорнули сторінки його безсмертного «Кобзаря», поспівчували дівчині причинній, помилувалися красою безталанної Тополі, разом з Катериною вірили у щирість і невмирущість кохання. Уривки з творів великого поета звучали у майстерному виконанні  Погребного Б., Джуса Р., Гувернат А., Грицюк Я.,Ладнюка Б.,Руденка І., Луцюк І., Ткачука І., Українця Т.. Ведучі свята Корнієнко Юлія та Тищенко Богдан переконали всіх присутніх у тому, що « є в Шевченка народження дата, дати смерті в Шевченка немає». Та найкращим подарунком Великому Кобзареві стали авторські вірші юних поетів Гувернат Анастасії та Тищенка Богдана. Під час виховної години звучали пісні на вірші Т. Г. Шевченка,  а також твори сучасних композиторів, учасники заходу переглянули відеоматеріали « Обличчя української історії».                                    
Хочеться вірити, що ми, молоде покоління, завжди будемо пам’ятати поради і заповіти Великого Пророка жити великою, вольною сім’єю. І та свічка, яку ми запалили біля портрета Тараса Шевченка, горітиме в наших душах і серцях.