Юридичний турнір

Згідно наказу президента від 1999 року, Україна кожної другої неділі
травня відзначає День матері.

Історія свята така: у 1908 року молода американка Анна Джервіс з
Філадельфії виступила з ініціативою вшанування матерів у пам'ять про свою матір, яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів. Згодом її дії увінчались успіхом.
Наш коледж також не залишився осторонь від святкування такої події.
Як у внутрішньому порядку були оголошені конкурси, так і на рівні Києва коледж приймав участь у правничому турнірі «правовий захист материнства в Україні».
Основними завданнями турніру перш за все були не просто змагання, а
актуалізація такої важливої проблеми як правовий захист материнства.  
За допомогою трьох команд учасниць питання у цій галузі були представлені і оглянуті з різних сторін. Креативність, освіченість у різних галузях права допомогла не тільки конкурсантам показати свої знання, а також аудиторії розширити кругозір. Приємно відмітити, що першість у конкурсі отримала команда Київського фінансово-економічного коледжу «Мамине крило». Особливо було відзначено правову обґрунтованість відповідей, а також багатогранну юридичну лексику. Команда «Мамине крило» підкорила глядачів ще з першого конкурсу – презентація і надалі не знижувала рейтинг. Друге місце отримала команда місцевого Економіко-правового коледжу Київського кооперативного інституту бізнесу і права –  «Діти Феміди». І третє місце зайняла команда Богуславського гуманітарного коледжу імені І. С. Нечуя-Левицького – «Де юре».