Свято-конкурс "Мир у студентській родині - Мир у рідній країні"

25 вересня 2014 року в Київському фінансово-економічному коледжі Національного університету ДПС України з нагоди святкування Дня Миру відбулося свято “Мир в студентській родині — мир у рідній країні”, в якому взяли участь першокурсники спеціальностей “Правознавство”, “Бухгалтерський облік”, “Фінанси і кредит”.

Метою свята було не лише продемонструвати згуртованість новоутворених студентських колективів, а й привернути увагу до проблеми миру у світі.
Урочистою промовою свято відкрила директор коледжу Наталія Іванівна Руденко, зазначивши, наскільки зараз важливе слово “мир” для нашої країни і взагалі для всього світу. Почесним гостем свята став льотчик-випробовувач, який підняв у небо літаки “Мрія” й “Руслан” та є рекордсменом Книги рекордів Гіннеса, Олександр Васильович Галуненко. Для учасників та гостей свята співали заступник голови профкому НУДПСУ Ігор Ковтун, студентки КФЕК Катерина Хлань й Катерина Магеровська.
Розпочалося дійство з презентацій груп. Вчорашні школярі показали вправність у марші, чіткість у військово-спортивній підготовці, музикальність у виконанні пісень та єдність у гучних девізах й гаслах. У конкурсі флешмобів гучними оплесками глядачі зустрічали символічні картини миру, хочеться відмітити креативність ідей у використанні злітаючих кульок, сердець, феєрверку кольорової крейди, міксу танців народів світу. Кожна група створила свій власний стиль одягу, переважали вишиванки та жовто-сині кольори.
Змагання оцінювало журі, у складі якого були: Наталія Івнівна Руденко, голова журі, директор КФЕК; Віра Вікторівна Шашенко, завідувач відділу організаційно-методичної роботи з проблем виховання; Дика Марія Богданівна, заслужений працівник культури України, директор культурно-мистецького центру “Сузір'я”; Малинський Ігор Йосипович, заслужений працівник фізичної культури та спорту, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту НУДПСУ; Педченко Дмитро, голова Профкому студентів та курсантів НУДПСУ; Грицаєнко Юлія, голова Студентського парламенту КФЕК; Коноваленко Ксенія, голова Профбюро студентів КФЕК. Після емоційного обговорення вручено дипломи в номінаціях “За високу майстерність виконання та масовість у творчому конкурсі”, “За наполегливість та жагу до перемоги” (Ф-11), “За винахідливість під час виступу” (Ф-14), “За найоригінальніший виступ” (П-13), “За творчий підхід до виступу” (П-14 та Ф-13), “За найкреативніший виступ” (П-15), “За організованість та дружність” (О-11), “За найпатріотичніший виступ” (Ф-14). А переможцями свята стали групи Ф-11 (ІІІм.), П-12 (ІІм.), Ф-12  (Ім.).

Мир на землі — це затишок і тиша,
Це сміх дитячий і душі політ,
Коли поет чарівні вірші пише
Про незвичайний, дивовижний світ.

Мир на землі — це росяні світанки,
Краса і творчість, пісня у гаях.
Мир на землі — це вечори і ранки
Із радістю і щастям на устах.

Мир на землі — це дім і мама, й тато,
Й любові стільки — просто через край!
Це та земля, де щастя є багато
І в кожній хаті хліба коровай.

Це та земля, де сміх і пісня лине,
А діти йдуть до школи знов і знов.
Й ніколи у боях ніхто не гине,
Бо там господар — щастя і любов!

Студентки групи П-23,
Кошулова Аліна та Швед Марія