Зустріч із письменницею Жанною Куявою

2000 року Тетяна та Юрій Логуші за підтримки бренду “Корона” заснували Міжнародний літературний конкурс романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей “Коронація слова”.

Метою Конкурсу та його завданням є пошук нових імен, видання найкращих романів, стимулювання й підтримка сучасного літературного процесу, кіно й театру, і як наслідок — наповнення українського ринку повнокровною, конкурентноспроможною літературою, а кіно й театру — якісними українськими фільмами й п’єсами.

Шанувальники сучасної української прози мали нагоду поспілкуватися з членом Національної спілки письменників, літературним критиком і журналістом, лауреатом Конкурсу “Коронація слова” - письменницею Жанною Куявою. Привітна, енергійна, харизматична дівчина з Полісся одразу заволоділа увагою зали. Пересипаючи оповідку веселими жартами та говірками рідної Волині, розповіла про свій шлях від кореспондента районної газети до головного редактора всеукраїнського двомовного журналу “Оксамит”.

У літературі дебютувала 2012 року. І перша спроба одразу виявилася вдалою — роман “Нічниця” здобув спеціальну відзнаку “За ексклюзивний жіночий твір”. У цьому творі читач дізнається, на що може зважитися закохана дівчина заради свого щастя. А чи варте кохання гріха — про це висновок читач робить самостійно. 2013 року роман “З медом полин”, сповнений невичерпної народної мудрості, потрапив до п’ятірки фіналістів Конкурсу. Через життєві долі чотирьох подруг письменниця намагається дослідити таке явище, як “родинний хрест”. Відзначений 2014 року роман “Дерево, що росте в мені” змушує читача замислитися про вартісність світу матеріального й духовного, про багатство генетичної спадщини.

Всі твори автора глибоко психологічні, мають цікавий сюжет, наповнені живими образами, прототипами яких є односельці  письменниці, й багатством розмовної лексики. Бажаємо Жанні Куяві здійснення всіх творчих планів та чекаємо на нові історії!