Вітання з перемогою

10 квітня 2015 року директор Київського фінансово-економічного коледжу Руденко Н.І. зустрілася зі студентами коледжу, які в складі збірної України з регбі виграли чемпіонат Європи, що проходив з 29 березня по 5 квітня 2015 року в м. Тулуза (Франція).

Директор привітала студентів та їхнього тренера із чудовим виступом на чемпіонаті Європи з регбі, де спортсмени гідно захистили честь держави, виборовши перемогу. «Мені дуже приємно вітати вас із перемогою в чемпіонаті Європи з регбі», – сказала Наталія Іванівна, вітаючи спортсменів і тренера.
Капітан команди Адажиник Владислав поділився враженнями після проведеного чемпіонату. Він зазначив, що перемога далась завдяки завзяттю, волі та переможному духу кожного із членів команди. «Під гасло «Слава Україні!» ми перемогли збірну Чехії, Сербії, а у фіналі – збірну Литви. Ми до кінця вірили в нашу перемогу», – гордо зізнався Владислав.
Тренер збірної команди України з регбі Брюзгін Сергій Володимирович відзначив, що перемога команди на чемпіонаті такого рівня свідчить про те, що даний вид спорту в Ірпені на високому рівні, а також додав, що «збірна команда є найсильнішою за останні 8 років».
Руденко Н.І. ще раз привітала студентів і тренера з перемогою, побажала успіхів у навчанні та нових перемог. «Ваша перемога є дуже важливою подією не лише для коледжу, а й для університету. Я бажаю вам не знижувати рівень ваших спортивних досягнень і надійно нести прапор своєї Батьківщини у світі.  Бажаю вам нових перемог та досягнення нових вершин», – наостанок додала Наталія Іванівна.

Нагадуємо, збірну України представляли студенти Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету ДПС України:
1.    Адажиник Владислав – Ф – 33
2.    Волков Денис – Ф – 34
3.    Ромашко Владислав – Ф – 32
4.    Юрченко Костянтин – Ф – 32
5.    Шило Ярослав – Ф – 14
6.    Дишлик Владислав – Ф – 31
7.    Кроткіх Олександр – Ф – 31
Головний тренер збірної України – Брюзгін С.В.