Фестиваль

За повсякденними турботами іноді не помічаєш, що світ навколо захоплюючий, різнобарвний, мінливий, ніби скельця у калейдоскопі.За повсякденними турботами іноді не помічаєш, що світ навколо захоплюючий, різнобарвний, мінливий, ніби скельця у калейдоскопі.

Це побачили, творчо переосмислили та яскраво відобразили у своїх виступах на фестивалі «Культура країн світу» студенти-першокурсники нашого коледжу.
     Команди 10 груп КФЕК 22 квітня в тиждень циклової комісії природничих дисциплін в актовій залі НУДПСУ представили культуру, звичаї, традиції різних країн світу: одні – близькі та знайомі: США, Грузія, Молдова, Італія, Великобританія, інші – загадкові та екзотичні: Ізраїль, Єгипет, ПАР, Туреччина, Індія. Прекрасні виступи супроводжувалися піснями, танцями, жартами, чудовими костюмами та смачними стравами.
     Почесне журі, в складі якого були директор коледжу- Н.І. Руденко, заступник мера Ірпеня – А.В. Попсуй, директор культурно-мистецького центру «Сузір’я»  - М.Б.Дика, завідувач кафедри ТЕБ НУДПСУ – Н.А. Гусятинська, заступник директора департаменту доходів і зборів з фізичних осіб державної фіскальної служби України – Н. П. Литовченко, студентський ректор НУДПСУ – Ігор Меньківський, голова профбюро КФЕК – Ксенія Коноваленко, довго сперечалися між собою, яка ж країна була представлена краще. Та все ж дійшли спільної думки, що кращою була Великобританія (група Ф-11і), ІІ місце та визнання глядачів отримала Грузія (група П-14), ІІІ місце розділили США (група П-12) та Ізраїль (група П-11і), та не залишилися без нагород і інші групи: номінацію «Оригінальний виступ» отримала Італія (група Ф-14), номінацію «Краща акторська гра» отримала Туреччина (група П-15), номінацію «Найдотепніший виступ» - Єгипет (група О-11), номінацію «Креативний виступ» - Молдова (група Ф-13), номінацію "Феєричний виступ" - ПАР (група П-13), номінацію "Винахідливий виступ" - Індія (група Ф-12),  а також солодкі подарунки та масу позитивних емоцій.