Зустріч з студентами коледжу

07 жовтня 2015 року  у спеціалізованій школі № 76 імені Олеся Гончара м.Києва була проведена зустріч представників КФЕК НУДПСУ з майбутніми абітурієнтами – учнями дев´ятих класів. 

Київський фінансово-економічний коледж Національного університету  державного податкової служби України представили: заступник директора з навчально-виробничої роботи Боряк Анатолій Петрович, студенти ІІ курсу спеціальності «Правознавство» Шмегельська Вікторія та Михальчук Артур.

Анатолій Петрович  розповів майбутнім абітурієнтам про особливості навчального закладу та запросив школярів 9 класів на Дні відкритих дверей у коледжі. Також заступник запросив учнів долучитися до участі у конкурсі «Кращий знавець історії України», який проходитиме в коледжі 30 жовтня 2015 року. Шмегельська Вікторія розповіла про родзинки студентського життя. Учням було запропоновано до перегляду фільм про коледж, в основу якого лягли особливості вступу і навчання кожної спеціальності, спортивне та позанавчальне життя студентів.  Учням школи дуже сподобалась бесіда з представниками студентської молоді, які розповів про цікаве студентське життя в коледжі.

Як показав досвід профорієнтаційних зустрічей – виступи викладачів разом зі студентами є ефективними. Щоб підвищити наочність та зацікавити молодь спеціальностями, надати абітурієнтам можливість познайомитися з концепцією спеціальностей, були роздані рекламні матеріали у вигляді буклетів. Така інформація надає можливість абітурієнтам докладніше вивчити та обміркувати з батьками правила вступу до даного навчального закладу.