Екскурсія до музею Державної фіскальної служби

Київський фінансово-економічний коледж Національного університету державної податкової служби України – саме таку назву носить наш навчальний заклад.

Але багато зі студентів, що навчаються тут, не до кінця розуміють, що являє собою податкова, а нині, фіскальна служба, як відбувалося її становлення і розвиток.

      А тому за ініціативи викладача Будуленко Є.В. група П-31 мала змогу відвідати Головне управління Державної фіскальної служби  України з метою закріплення та розширення знань. Екскурсія виявилась дуже захоплюючою та пізнавальною, до того ж, привітне ставлення завідувача музею Єгарміної Валентини Дмитрівни додало ентузіазму та цікавості. 

      Під час екскурсії, яку й проводила завідувач, студенти відвідали три зали музею, мали змогу розглянути чимало експонатів: касові апарати, лічильники, комп’ютерну техніку, уніформу, нагороди працівників та фотографії людей, які зробили чималий внесок у розвиток податкової системи. Студенти з захопленням слухали історію формування і стягнення податків протягом значного історичного періоду - від Стародавньої Русі і до наших днів. До їхньої уваги були представлені документи періоду Російської Імперії, Радянського періоду та незалежної України. З уважністю та допитливістю студенти розглядали експонати музею, ставили безліч питань, що їх цікавили,  сміливо висловлювали свої думки та не боялися вступати в дискусії з екскурсоводом, що було корисно для їх майбутньої професії. 

      За доброю традицією наприкінці екскурсії студенти відвідали кінозал, де переглянули анімаційний фільм «Місто Мрії» про важливість та сутність податків. 

       По закінченні екскурсії студенти щиро подякували за теплий прийом, цікаву розповідь, яка дала ґрунтовні знання та розширила світогляд. Побувавши в цьому музеї, студенти-правознавці отримали нові ґрунтовні знання і тим самим підготували себе до юридичної діяльності.