Конкурс "Супер-студент КФЕК 2015"

У четвер 05.11.2015 о 14:30 в аудиторії 103м відбувся відбірковий тур на конкурс "Супер-студент КФЕК 2015" в якому приймали участь 44 конкурсанти. 

Відбірковий тур полягав, у написанні твору-есе "Я - супер студент". 

За результатами відбіркового туру, у конкурс пройшли: 

1) Івченко Андрій, група П-24. 

 

Своєю найкращою рисою характеру вважає наполегливість, "яка дана не кожному". На його думку саме ця риса характеру і визначає супер-студента. За словами Андрія, наполегливе навчання, яке приводить до отримання позитивних оцінок, не заважає повноцінному відпочинку. 

 

2) Зубарчук Катерина, група Ф-31. 

 

Студента вважає унікальною 

істотою, яка живе за своїми правилами. У групі має прізвисько "Вікіпедія". Своїм головним талантом вважає те, що не вміє списувати. 

Обожнює читати книги, танцювати та фотографувати. 

 

3) Хоменко Яна, група П-25. 

 

Вважає, що старостою групи П-25 може бути лише супер-студент. Коледжу присвячує більше часу ніж собі та родині.

 

4) Котляр Андрій, група П-24. 

 

Вважає, що "по Божій милості і по терпінню викладачів, все ще є студентом КФЕК". На його думку він може стати супер-студентом, адже 80% викладачів в молитві замість слів "Визволи нас від Лукавовго" говорять "Вбережи нас від Котляра". 

Грає на духових інструментах, та полюбляє співати пісні під гітару. 

 

5) Болдова Юлія, група Ф-22. 

 

Протягом 11 років займається бальними танцями у КМЦ "Сузір'я". Обожнює подорожувати. На достатньому рівні володіє англійською та вільно розмовляє іспанською мовами. 

Обожнює експериментувати зі своєю зовнішністю. 

Має підвищену стипендію за успіхи в навчанні. Обожнює варену ковбасу зі сметаною та абрикосовим варенням. 

Вважає, що супер-студент має бути непередбачуваним, а в собі вбачає ще багато не розкритих досі талаентів. 

 

6) Сербіна Тетяна, група П-35. 

 

Наполеглива, весела, унікальна. Зазначає, що супер студент має вміти робити все. Дуже часто буває закордоном, тому володіє гарно іноземними мовами. Через своє хобі - моделінг, часто пропускає пари, але так як вона вважає себе супер студентом, усі пари вона опрацьовує і перекриває. 

Неодноразово ставала переможницею різноманітних олімпіад. 

Ненавидить одноманітність та плагіат. Її дуже засмучує, коли порушуються права студентів, та вона в свою чергу робить все можливе, для встановлення порядку. 

Отож, бажаємо нашим конкурсантам успіхів у проходжені усіх етапів конкурсу, та сподіваємось, що титул "Супер-студент КФЕК 2015" отримає найращий!