Музей Державної фіскальної служби України

День – 18 листопада виявився чудовим та різнобарвним, не дивлячись на досить похмуру погоду.

Адже студентам групи П-32 була надана можливість разом із викладачами Будуленко Є.В. та Бірюковою І.Г. відвідати музей Державної фіскальної служби України. Цей похід став цікавою культурно-виховною подією для студентів та дав їм змогу ознайомитися з історією податкової служби України  та зрозуміти, яку цінність вона несе для нашої держави.

    Екскурсовод розповіла в дуже цікавій формі та з усіма деталями  про різновиди податків, якими вони є зараз і якими були тоді, починаючи з часів Київської Русі. Досить цікаво було послухати  як розраховували розмір податку та за що в ті часи люди їх сплачували. А, щоб студенти краще засвоїли інформацію, екскурсовод продемонстрував наочну форму матеріалу, про який йшла мова. До того ж, до екскурсійної лекції додатковими були стенди з різноманітними документами, договорами, а також  справжні гроші часів їх першого випуску та в СРСР.

    Наприкінці, щоб закріпити всі отримані знання, студентам був запропонований до перегляду мультиплікаційний фільм про податкову систему, по закінченню якого більшість глядачів зробили висновок, що оподаткування є важливою сферою державного регулювання, адже саме від нього залежить  ефективність та динамічність розвитку країни, її адміністративно-територіальних одиниць.

   Відвідування музею Державної податкової служби України – це завжди привітні екскурсоводи та цікаві розповіді, це особливе ставлення до кожного, чия нога переступила поріг музею. І кожен похід сюди є  захопливою та унікальною подорожжю у світ історії податків від сьогодні і до тепер.