Лицарський турнір

16 листопада з нагоди Міжнародного дня толерантності у стінах Київського фінансово-економічного коледжу відбувся дивовижний захід - "Лицарський турнір ввічливості". 

У ньому приймали участь дві команди: команда лицарів-студентів "Орден Тамплієрів" та команда лицарів-викладачів "Лицарі ХХІ століття". 

Разом з цими двома командами ми вирушили в захопливу подорож.

А подорож ця розпочалася з того, що команди зачитали кодекс честі лицаря  Київського фінансово-економічного коледжу. 

Після кодексу почався бій! Команди викрикували девізи та представляли герб загону. Не обійшлося й без бійки, але в нашій особливій подорожі головною зброєю був інтелект. Тому обидва загони показали себе з кращої сторони. 

Лицарі демонстрували нам те, як вони вміють доглядати за своїми дамами серця - вони і стіл для романтичної вечері накрили, і компліменти зробили, і по театрах зводили.

А наприкінці змагання лицарі співали та танцювали з милими дамами.

Цей лицарський турнір не обійшовся без строгого суду. Оцінювали старанність лицарів шляхетна дама, засновниця школи "Гарних манер", словесності та чемності, відмінник освіти України, кандидат педагогічних наук,  директор Київського фінансово-економічного коледжу - Наталія Іванівна Руденко. Магістр культури і доброзичливості, голова циклової комісії філологічних дисциплін - Наталія Володимирівна Сергієнко. Професор етики та естетики, чарівна леді, психолог коледжу - Наталія Вікторівна Сердюк. 

Отже, за результатами змагання, судді оголосили команду-переможця - "Орден Тамплієрів".

Та, не зважаючи на назву заходу, турнір не був жорстоким. Крізь призму історії ми перенеслися до Середньовіччя, але внесли свої, сучасні зміни. Адже сьогодні надзвичайно важливою є толерантність. Без неї неможливий мир та неможливе існування повноцінного суспільства.    

Хоменко Володимир, 

студент групи О-31