"Участь України в діяльності ООН"

16 грудня 2015 р у стінах Київського фінансово - економічного коледжу відбувся студентський науково–практичний круглий стіл присвячений річниці створення Організації Об’єднаних Націй, на тему: «Участь України в діяльності ООН». 

Основною метою заходу було визначення суті діяльності України в ООН, її роль у складі органів системи ООН. До заходу були долучені студенти різних спеціальностех 1-4х курсів.

 Директор коледжу, а також голова організаційного комітету заходу        Н. І. Руденко відкрила захід та була приємно вражена підготовкою молодих науковців. На заході були присутні запрошені гості з Національного Університету ДПС України – Глущенко Катерина Вікторівна та Селезень Павло Олександрович, які донесли до нашого відому багато цікавої інформації та були активними учасниками обговорень протягом заходу. Були підкреслені слова відомого дипломата, сьомого генерального секретаря ООН Кофі Аннана: «…як ніколи раніше нас об’єднує спільна доля. Ми можемо оволодіти нею лише за умови, що ми об’єднаємо наші зусилля. Саме тому, друзі, ми маємо Організацію Об’єднаних Націй». 

 Підписуючи статут ООН країни повинні дотримуватися його цілей та принципів, підтримуючи економічний і соціальний розвиток, захист прав людини, а також міжнародний мир і безпеку. Тому, дивлячись на найсерйознішу проблемну ситуацію, що склалася в Україні з часу отримання незалежності пам’ятаймо слова із промови Барака Обами: «Обирайте співпрацю замість конфлікту – це не слабкість, а сила».