Гранти від Ірпінського міського голови

22 лютого 2016 року до Київського фінансово-економічного коледжу з почесною місією прибули Ірпінський міський голова Карплюк Володимир Андрійович та керуючий справами Ірпінської міської ради Плешко Максим Валерійович. 

Майже рік тому під час виступу на науково-практичній конференції молодих учених та студентів на тему  «Місцеве самоврядування в Україні: історичні традиції та сучасна практика» міський голова виявив зацікавленість у науковій роботі студентів та закликав їх взяти участь у конкурсі науково-практичних робіт з питань реформування місцевого самоврядування. За кращу роботу міський очільник пообіцяв персональний грант.

Комісія визнала кращими роботи двох учасників: студента групи П – 42 Колосова Олександра (тема роботи «Концепція боротьби з корупцією та забезпечення громадського порядку на місцях, забезпечення повноважень міського голови у сфері правоохоронної діяльності», науковий керівник – Огороднікова І.І.,)  та студентки групи П – 44 Савчук Інни (тема роботи «Реформування житлово-комунального господарства», науковий керівник – Слюсаренко М.В.). 

Володимир Андрійович Карплюк привітав переможців та нагородив лауреатів гранту дипломами та грошовою винагородою в розмірі по десять тисяч гривень, а їхніх наукових керівників нагороджено заохочувальними преміями у розмірі по п’ять тисяч гривень. Максим Валерійович Плешко детально проаналізував  важливі питання із конкурсних робіт, які взято до уваги в роботі апарату місцевого самоврядування.