Подорож до Кам'янця-Подільського

28 квітня студентське самоврядування коледжу вирушило в незабутню подорож до м. Кам’янець-Подільського.

Вже ввечері в автобусі, познайомившись ближче один з одним, почалися розваги, перший поверх – азартно грав в карти та співав пісень, а на другому поверсі були запальні танці. Дорога до Кам’янця-Подільського була надзвичайно запальною та драйвовою.

Прибувши до перлини західної України, студенти були вражені світанком та гостинністю завідувача Кам’янець-Подільського відділення коледжу – Дениса Анатолійовича Савчука, який о 5-й ранку зустрів нас та допоміг розміститися в кращому готелі міста «Ксенії». Відпочивши декілька годин, ми відправилися в гості в наше відділення. З вікон автобусу ми побачили наших колег - актив студентського самоврядування Кам’янець-Подільського в українському одязі  з величезним та незвичайної краси короваєм. Гостинність нашого відділення не мала меж, після вручення короваю ми  пішли до актової зали, де ще ближче познайомилися з студентським парламентом Кам’янця та його роботою. Після знайомства та зустрічі нас ласкаво запросили на чай з печивом.

Посмакувавши печивом, ми разом з нашими новими друзями вирушили на екскурсію містом. Краса міста вразила кожного в саме серце, ми прогулялися вулицями, завітали до замку, також стріляли з луку. Президент студентського парламенту відділення люб’язно покатав на автомобілі наших красунь. Але як би не старалися подільські парубки, красуні Київського фінансово-економічного коледжу були такі ж неприступні, як і фортеця міста. Після надзвичайної екскурсії та ситно пообідавши ми вирушили до готелю чепуритися до святкової дискотеки в клубі.

О 17.00 почалися розваги в клубі «City». Для наших студентів виступали команди КВК, співали студенти та танцювали запальні танці красуні Кам’янець-Подільського відділення. А потім розпочалася святкова дискотека на якій студенти «відірвались по повній», а на завершення навіть танцювали хоровод. 

Повернувшись до готелю, ми відправилися до басейну, де близько години плавали та пустували. Після відпочинку в воді, ми пішли гуляти вечірнім містом й зрозуміли, що Кам’янець-Подільський вдень дарує незабутні враження, а вночі пробуджує романтичні почуття. Наша прогулянка вечірнім містом закінчилася дуже вдало, а деяким студентам вона запам’ятається на все життя.

Зранку першого квітня ми попрощалися з м. Кам’янець-Подільським та вирушили на екскурсію в м. Хотин. Отримавши масу вражень та придбавши сувеніри на згадку, ми повернулися додому.

Ми дуже вдячні Кам’янець-Подільському відділенню коледжу за теплий прийом та з нетерпінням чекаємо їх в гості до себе!