Змагання з перетягування канату!

19 квітня в Університеті ДФС України відбулись змагання з перетягування канату, організатором яких став ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації. Участь у змаганнях взяли студенти всіх ННІ, ФПМ та КФЕК.

Студенти нашого коледжу старанно готувалися до змагань, навіть тренувалися, адже хотілося довести Університету, що ми теж можемо бути гідними суперниками. Участь у змаганнях взяли найдостойніші студенти коледжу. Але ми підготували не тільки сильні команди, а й шалену групу підтримки, котра ні на мить не давала хлопцям та дівчатам падати духом та настроєм!

У запеклій боротьбі серед чоловічих команд призові місця зайняли:

I місце – КФЕК;

II місце – ННІ фінансів, банківської справи;

III місце – ФПМ.

Серед жіночих команд:

I місце – ФПМ;

II місце – ННІ права;

IIІ місце – ННІ інформаційних технологій та менеджменту.

За результатами змагань командні місця розподілилися наступним чином:

I місце – ФПМ;

II місце – ННІ права;

III місце – КФЕК.

Ми щиро вітаємо команду наших хлопців з перемогою, а саме: Паюнова Артема, Туманяна Самвела, Дяченка Богдана, Славінського Миколу, Богопольського Владислава, Багінського Олександра, Мазурика Олексія та капітана команди Карого Михайла, вітаємо також двох запасних учасників, які, на жаль, не пройшли по вазі - Туровського Ярослава та Колотвіна Романа.

Вітаємо також наших красунь і хочеться сказати: "Не жіноче то діло каната тягнути", бажаємо нашим дівчатам краси та нових спортивних злетів! 

Ще раз вітаємо наших студентів з досягнутими результатами! Ми вас дуже любимо! Й пам'ятайте, що студенти коледжу – найкращі!

 

Стешенко Олександра