ІІ Обласна олімпіада з професійно-орієнтованої навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» серед ВНЗ І-ІV рівнів акредитації Київщини

14 квітня 2016 р. на базі Університету державної фіскальної служби України відбувся ІІ етап Обласної студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності».

Організацією і проведенням даного заходу займався професорсько-викладацький склад кафедри техногенно-екологічної безпеки, яка є базовою кафедрою з безпеки життєдіяльності в Київській обл.

До участі запрошувалися переможці І етапу студентської олімпіади з безпеки життєдіяльності ВНЗ І-ІV рівнів акредитації Київської області відповідно до Наказу КОДА.

З вітальним словом до учасників звернулися директор ННІ інформаційних технологій та менеджменту С.П. Ріппа та відомий вчений в галузі безпеки життєдіяльності, автор базових підручників і навчальних посібників з даного напряму, д.х.н., професор Є.П. Желібо.

Учасники пройшли комп’ютерне тестування відповідно змісту Типової навчальної програми нормативної дисципліни «Безпека життєдіяльності» для вищих навчальних закладів, затвердженої МОН України.

За результатами електронного протоколу було встановлено, що почесне 2 місце зайняла студентка Київського фінансово-економічного коледжу - Олещук Яна.

         Вітаємо нашу Яночку з перемогою й пишаємося нею!