Хімічне шоу «Магічна лабораторія»

Тобі хтось сказав, що хімія – це нудно?!!!!!! 20.04.16 для студентів-першокурсників Київського фінансово-економічного коледжу  було проведено показове хімічне шоу «Магічна лабораторія», з метою розширити кругозір  студентів, підвищити їх інтерес до хімічної науки за допомогою цікавих розповідей та експериментів, залучити їх до дослідницької роботи.

Показати необхідність вивчення хімії для пояснення явищ, які спостерігаються в житті; з’ясувати значення хімічної науки; показати її зв'язок з іншими природничими дисциплінами.

      Завдяки професійному аніматору студенти змогли побачити цікаві досліди: експерименти з сухим льодом, рідким азотом, мильний вулкан, наукові газовані напої, зубну пасту слона, стильну зачіску, заморозку фруктів, банановий молоток, скляну троянду, вогонь, палаючий в руках, а також   самим прийняти участь в даних експериментах.

     Час пролетів дуже швидко! Досліди були настільки цікаві, що байдужим не залишився ніхто! Насміялись від душі!!!! Всі присутні отримали океан позитивних емоцій та були посвячені в юні хіміки.

 

Стриженко Наталія,

студентка групи П-23