Тренінг «Мій вибір – мій успіх» для майбутніх абітурієнтів

22 квітня 2016 року в рамках профорієнтаційної роботи в коледжі було проведено тренінг «Мій вибір – мій успіх» для учнів 9-11 класів. На захід прибули учні Київської, Сумської та Житомирської областей. 

Після реєстрації гостям вручили канцелярські подарунки із символікою КФЕК НУДПСУ. Потім їм було організовано ознайомлювальну екскурсію навчальним закладом, в ході якої учні мали змогу зробити кілька фото на пам’ять. 

Відразу після знайомства з навчальним закладом психолог коледжу Сердюк Н.В. провела заняття з елементами тренінгу. Зустріч з підлітками пройшла в позитивній, дружній обстановці. Між учасниками групи була встановлена довіра та взаєморозуміння. У формі дискусії уточнили і конкретизували професійний вибір підлітків, їхній інтерес до майбутньої професії. Провели тест із визначення рівня розвитку індивідуально-психологічних особливостей підлітків, їх відповідність вимогам професій. Змоделювали різні варіанти поведінки в проблемних ситуаціях. 

Потім усі були запрошені на "Tea-time" та мали змогу поспілкуватися з новими друзями у неформальній обстановці. Далі гості відвідали фестиваль «Культура країн світу», де отримали позитивні емоції та гарно провели час. 

На позитивній ноті учні покинули навчальний заклад, обіцяючи повернутись. З нетерпінням чекаємо на їхнє повернення.