Екскурсія до Львова

Львів - визнана культурна столиця України.

З точки зору московитів це Цитадель Зла, з точки зору ляхів це відібраний у них Lwów, з точки зору московізованих пересічних «східняків» це штаб-квартира бандерівців, а з точки зору звичайних українців, це просто красиве місто з європейською архітектурою, яке відвідали студенти групи П – 23 КФЕК з викладачем курсу «Конституційне право України» Забарною Наталією Робертівною. 

Місто  неповторне в будь-яку пору року. Взимку чи влітку, восени чи навесні навіть найвибагливіший гість може знайти для себе свій закуток, де відчує неповторну атмосферу старенького та доброго Львова.

Під час екскурсійних турів ми побачили, як кожна епоха залишила свій слід в історичних пам’ятках міста, ми  ввібрали його дух, відчули на собі незвичну, старовинну атмосферу та традиції.

Окремо варто зазначити екскурсію до Галицького районного суду м. Львів.

Зустріч розпочалась із екскурсії приміщенням суду, яку провела керівник апарату суду Олена Рут. Потім студентам розповіли про організацію роботи суду, основні завдання, права та обов’язки працівників.

Під час заходу була продемонстрована апаратура, яка забезпечує проведення судового засідання в режимі відеоконференцзв’язку. Також керівник апарату розповіла про особливості проведення позавізуального опитування свідків та потерпілих технічними засобами, які облаштувала для суду Міжнародна організація з міграції населення. 

У подальшому студентів було запрошено на розгляд кримінальних проваджень, які стосувалися розгляду злочинів щодо хуліганства, розбою та торгівлі людьми або іншої незаконної угоди щодо людини.

 

Студентка групи П – 23

Клочко Марія