ІІ Відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті Дмитра Максимова

29 травня в спортивній залі навчального закладу відбувся ІІ Відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті Героя України Дмитра Максимова

Така надзвичайно важлива та хвилююча подія відбувається уже другий рік поспіль та стала почесною традицією навчального закладу.

Вшанувати пам'ять Дмитра Максимова, майстра спорту України, срібного (у командному заліку) призера та бронзового (в особистому заліку) призера з дзюдо Дефлімпійських ігор у Софії 2013 року, срібного та бронзового призера Чемпіонату світу зі східних єдиноборств серед глухих, долучилося більше ста молодих і титулованих спортсменів з усіх куточків України, частина з яких має вади слуху та зору. 

В. о. директора коледжу Пілевич О.А. у вступному слові наголосила, що, організовуючи такий захід, ми висловлюємо смуток за студентом коледжу Дмитром Максимовим, а також віддаємо шану усім українцям, які загинули під час тривожних подій на Майдані. 

Потім спортсмени демонстрували свої сили на татамі. Студенти коледжу Ридзевський Андрій (вагова категорія до 60 кг) та Євремов Олексій (вагова категорія до 66 кг) у запеклій боротьбі зайняли ІІІ місце.

Вічна пам'ять Максиму! Герої не вмирають!