Міжнародний день захисту дітей

Дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій. У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей.

З цієї нагоди студенти Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету ДПС України відвідали малозабезпечені сім’ї Ірпеня та привітали малечу зі святом, подарувавши їм солодощі та набори для творчості. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі щохвилини, щодня були радісними та щасливими. 

Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Проблема захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти – гарант самозбереження, здоров’я і процвітання нації. Забезпечення дотримання прав дитини – необхідність і потреба не лише сучасності, але й майбутнього. Наші прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку повинні знайти втілення у реальних діях. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини , та як складеться її доля. 

Сьогодні й кожного наступного дня просимо всіх дорослих зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі українці виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашої держави! 

Зичимо маленьким хлопчикам та дівчаткам міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та веселого відпочинку під час літніх канікул.