Урочисте вручення дипломів випускникам 2016 року Київського фінансово-економічного коледжу

24 червня 2016 року у Київському фінансово-економічному коледжі відбулася  значна  подія – урочисте вручення дипломів молодших спеціалістів спеціальностей «Фінанси і кредит», «Бухгалтерський облік» та «Правознавство».

Цього року навчальний заклад дав путівку в доросле життя 156 випускникам спеціальності «Правознавство», із них 28 – з відзнакою і 161 випускнику спеціальностей «Фінанси і кредит» та «Бухгалтерський облік», із них 24 – з відзнакою.

З цією важливою подією дипломованих фахівців привітала в. о директора коледжу Пілевич О.А. та ректор Університету державної фіскальної служби України Пашко П.В.

З теплими побажаннями та мудрими настановами до випускників звернулися куратори груп, напутня батьківська порада та слова вдячності педагогічному колективу пролунали з вуст батьків. Випускники із вдячністю та теплотою подякували своїм викладачам, кураторам, батькам за здобуті знання, підтримку та любов.

Чудовим дарунком стали пісенні вітання випускників, студентів та викладачів коледжу, танцювальна композиція учасників КМЦ «Сузір’я». 

Досить креативним вкрапленням була імітація конкурсу із перетягування канату між збірною коледжу та студентами І курсу, по завершенню якої в. о. директора Пілевич О.А. вручила нагороду капітану команди, дворазовому Чемпіону України, випускнику коледжу Карому Михайлу за перемогу збірної команди коледжу у загальноуніверситетських змаганнях з цього виду спорту. 

На завершення під патріотичні мотиви злітають у небо різнокольорові повітряні кульки.

В добру путь, дорогі випускники!