День Знань

Дорогі студенти Київського фінансово-економічного коледжу! Ми вітаємо Вас із чудовим, хвилюючим святом - Днем Знань.

І хоча, за традицією, Перше вересня - свято тих, хто вперше йде до навчального закладу здобувати знання, студенти, школярі та працівники освіти також дуже радіють в цей день. Саме зараз починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Усі ми знову отримуємо можливість повернутися до своєї другої домівки - у навчальний заклад. Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх улюблених вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. За це їм щиро дякуємо!

1 вересня на території нашого університету відбувся урочистий захід з нагоди вступу нових студентів! Привітали в цей день новоспечених студентів ректор УДФСУ Пашко Павло Володимирович та почесні гості: Роман Насіров - Голова Державної фіскальної служби України, Володимир Карплюк - мер міста Ірпеня, Валерій Андрійцев - український борець вільного стилю, бронзовий призер чемпіонату світу, срібний призер чемпіонату Європи, срібний призер Олімпійських ігор, привітали студентів, курсантів та весь професорсько-викладацький колектив зі святом. У чарівному вальсі закружляли вихованці культурно-мистецького центру "Сузір'я". 

На заході вшанували хвилиною мовчання пам'ять загинувших героїв. Наприкінці свята першокурсникам традиційно було вручено студентський квиток, ключ, студентам магістрам мантію, також була започаткована традиція вручення Кобзаря. Всі були дуже вражені святом і активно брали участь. Тим, хто вже розпочав навчання, бажаємо досягнути нових вершин, здобути нові корисні знання, нашим дорогим першокурсникам зичимо: ніколи не зупиняйтеся на дорозі знань, бо ж вона дійсно захоплююча і по-справжньому нескінченна! Щасти Вам!

 

Студентка групи П-31і 

Еліна Ільницька