Міжвузівська студентська науково-практична конференція

8 вересня 2016 року у Відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ірпінському економічному коледжі» відбулась Міжвузівська студентська науково-практична конференція на тему «Актуальні проблеми економіки, підприємництва та природокористування», присвячена 60-річчю коледжу. 

Студенти Київського фінансово-економічного коледжу НУДПС України з радістю прийняли запрошення своїх колег.

Розпочала захід Лисаченко Анастасія, яка у своїй доповіді проаналізувала зарубіжний досвід у сфері пенсійного страхування. Туз Анастасія розглянула особливості розвитку страхового ринку в Україні. Шмегельська Вікторія підняла актуальну на сьогодні тему корупції в нашій країні. Студентами піднімалися актуальні питання економіки, бухгалтерського обліку, менеджменту. Розглядались проблеми інвестування, особливості проведення енергоаудиту. Друга частина конференції присвячена якості українських продуктів харчування.

Студенти Лисаченко Анастасія (Ф-31і), Калініченко Анастасія (Ф-31і), Оліщук Ольга (Ф-31і), Червінська Яна (Ф-31і), Шмегельська Вікторія (П-33) та викладач Деміденко Людмила Степанівна приймали активну участь в обговоренні та отримали багато цікавої інформації і задоволення. Тому можна говорити про ефективність такого заходу, його необхідність як для навчання, так і для розвитку наукової діяльності студентів. Нашому коледжу треба більше проводити та приймати участь у таких міжвузівських заходах.

Калініченко Анастасія (Ф-31і)