Моє перше враження про КФЕК

Закінчивши 9-ий клас, я зрозуміла, що мені потрібно прийняти одне з найбільш відповідальних рішень у своєму житті.

Прийшов момент визначитися, в якому напрямку мені доведеться будувати своє майбутнє. Київський Фінансово-Економічний коледж - виявився найбільш гідним вибором. Пройшовши нелегкий шлях вступу, я стала студенткою КФЕК, спеціальності «Правознавство». 

Після школи, студентство дуже лякало мене, але страх пропав відразу ж, як тільки я переступила поріг своєї першої аудиторії.  

Тепла, привітна, сімейна атмосфера розвіяла всі мої страхи. Дивно дружній колектив, прекрасні викладачі - все це безперечно викликало довіру вже з першої пари. 

Потрапивши в коледж я відчула, що дорослішаю. На мої плечі лягло більше відповідальності. Але я не боюся! Я впевнена, що впораюся, бо знаю, мені допоможуть професійні вчителі і надійні одногрупники. 

У нашому закладi студенти отримують високий рівень знань. Дійсно, якісний навчальний і методичний матеріал. Ми вже отримуємо стипендию і впевненість у своєму успішному студентському майбутньому.  

Студентів тут очікують нові знайомства, цікава громадська діяльність і багато всього нового. 

Якщо ви учень 9 класу, який ще не визначився з подальшою професією, раджу вам відвідати наш навчальний заклад. Запевняю вас, ви не пошкодуєте і зрозумієте, що тут ви отримаєте найкращу освіту в Ірпені !!!  

 

Єлизавета Цибуліна від групи П-11і