Міжнародний день миру

21 вересня Київський фінансово-економічний коледж НУДПС України разом з усім світом відзначає Міжнародний день миру - свято, коли по всій планеті люди зупиняють будь-які військові конфлікти.

          Ось уже третій рік поспіль у нашому навчальному закладі відбувається масштабний захід - фестиваль "Мир у студентській родині - мир у рідній країні!"

          Підготовка до заходу розпочалася ще за декілька тижнів до самого свята: кожна  група обирала начинку та придумувала форму для пиріжків для участі у благодійній акції, власноруч виготовляла експонат для майбутньої виставки, а групи перших курсів готувалися до фестивалю та взяли участь у Конкурсі з написання найкращого твору «Мир у студентській родині – мир у країні». І ранок розпочався з виставки пиріжків та голосуванням за переможця виставки паперових виробів

Пиріжки, звичайно ж, були спечені задля особливої мети - їх усі було відвезено до Ірпінського воєнного шпиталю як гостинець учасникам АТО, які там перебувають. До Ірпінського шпиталю поїхали психолог коледжу Сердюк Наталія Вікторівна, викладач Галай Іван Сергійович та студенти – представники самоврядування коледжу.  Доставили випічку до волонтерського відділу, особисто завітали до відділень травматології та неврології, занесли пиріжки до палат та привітали наших захисників із Днем миру. 

           Рівно о 13:00 на стадіоні залунав Гімн України - свято розпочалося. Трибуни були заповнені: прийшли й студенти коледжу, й батьки, й гості. З почесних гостей нас вшанували візитом ректор Університету державної фіскальної служби України - Павло Володимирович Пашко; кандидат технічних наук, льотчик-випробувач Авіаційного науково-технічного комплексу імені Олега Костянтиновича Антонова, помічник генерального конструктора з льотних питань, Президент громадської організації «Федерація авіаційного спорту України», Голова координаційної ради громадської організації «Асоціація літакобудівників», Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» № 1, рекордсмен книги рекордів Гіннеса - Олександр Васильович Галуненко; завідувач сектору з питань підготовки молодших спеціалістів Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України  - Євген Анатолійович Карпенко; випускник Національного університету державної податкової служби України, заступник голови Ірпінської міської організації української спілки ветеранів Афганістану, головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів України – Костянтин Миколайович Кукушкін; перший заступник Ірпінського міського голови  – Дмитро Вікторович Христюк; вчений секретар Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник - Лариса Михайлівна Петренко; перший заступник голови Президії України федерації з національного виду спорту хортингу, майстер спорту з хортингу – Олексій Миколайович Семигал; головний хормейстер, художній керівник народного ансамблю пісні і танцю культурно-мистецького центру «Сузір’я», заслужений працівник культури України - Ніна Іванівна Чуприна; Кандидат наук з фізичного виховання, майстер з спорту, заслужений тренер України, директор інституту з спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації - Ігор Йосипович Малинський; Доктор економічних наук, професор, директор навчально – наукового інституту інформаційних технологій та менеджменту - Сергій Петрович Ріппа.

         Усіх присутніх привітала в. о. директора КФЕКу - Пілевич Оксана Анатоліївна, розповівши історію заснування національно-патріотичного заходу у нашому закладі. А також привітали учасників свята поважні гості. Згадали й хвилиною мовчання вшанували загиблих в зоні АТО.    

          І ось розпочалися довгоочікувані змагання зі спортивної ходи та флешмобу серед груп першого курсу на чолі зі своїми кураторами. Наші першачки дійно підійшли до завдання серйозно: навіть одяг вони підготували тематичний - із національними кольорами. Не зважаючи на дощову погоду, радощам не було кінця-краю! Усі: і учасники, і глядачі - отримали неймовірне задоволення від свята. Журі, до складу якого увійшли наші гості та представники студентського самоврядування, визначили переможців - групу Ф-12, друге місце розділили П-15 і О-11, а  третє посіли групи П-12 та П-11і. Також усі інші учасники буди нагороджені грамотами за творчий підхід, винахідливість тощо. 

На цьому ж святі були нагороджені переможці Конкурсу з написання творів: студентка групи О-11 Добривечір Наталія – І місце; студент групи П-13 Машталер Ярослав – ІІ місце; студентка групи Ф-12 Пріказчікова Альона – ІІІ місце. Солодкі нагороди отримали найактивніші вболівальники. 

              Звичайно ж, яке свято без музики? Для нас виступили викладач іноземної мови, переможець фестивалю-конкурсу «Миколайчук-ФЕСТ 2016» В.М. Завада з піснею "Українська родина", Вікторія Шмегельська, студентка групи П-33 - "Україна – це ми", Володимир Хоменко, випускник коледжу 2016 року -  "Злива". 

Дійсно, цей фестиваль нам запам'ятається надовго! Виступи першокурсників буди просто чудовими, а старші студенти завзято вболівали за своїх наступників. Навіть куратори груп приймали участь у виступах і тому свято наше вийшло зовсім сімейне і по-особливому радісне.