З миром у серці!

21 вересня у Київському фінансово-економічному коледжі, вже за традицією, проводиться святкування Дня миру в Україні.

Насправді ця дата також відзначається у всьому світі як Міжнародний день миру. З цієї нагоди усі групи 2го, 3го та 4го курсу підготували пиріжки з різноманітними начинками: від слив та вишень до грибів та картоплі. Також студенти власноруч виготовили поробки з символами миру: голубом, планетою та квітами і зробили виставку. Пиріжки, звичайно ж, були спечені задля особливої мети - їх усі ми відвезли у Військовий госпіталь як гостинець учасникам АТО, які там перебувають. До ірпінського госпіталю поїхали психолог коледжу Сердюк Наталія Вікторівна, викладач Галай Іван Сергійович та студенти фінансового і юридичного факультетів коледжу. Ми доставили усю випічку до волонтерського відділу, особисто завітали до відділень травматології та неврології, занесли пиріжки до палат та привітали наших захисників із Днем миру. 

Відомо, що людям не властиво відчувати чужий біль, дуже важко зрозуміти що насправді відбувається у серці іншої людини, її скорботу, сум і переживання просто зі слів. Для того, щоб дійсно співпереживати кому-небудь потрібно зробити крок назустріч. Чи багато з нас знають як це - втратити щось, що вже не повернеш? Ці люди ризикували своїм життям заради нас, і найменше що ми можемо зробити для них - це витратити час на просте спілкування, протягнути руку допомоги, доторкнутись до їх переживань. Вони воювали за мир у нашій країні, а наше завдання - боротися за мир у їх серцях. 

Ми надзвичайно вдячні тим сміливим юнакам, чоловікам і дідусям, які пішли на такі жертви заради нашої країни, кожного з нас. Вітаємо вас зі святом миру!