Екскурсія

23 вересня 2016 року групи О-11, П-12 та П-15 відвідали чудове українське місто Вінниця.

Їх супроводжували куратори груп Калусенко Валентина Вікторівна,  Сергієнко Наталія Володимирівна, Ярош Анна Олександрівна та викладач зарубіжної літератури й української мови Сахно Зоя Борисівна. 

Першою нашою зупинкою став  Музей зброї та техніки Другої світової війни. У музеї всі експозиції зроблені так, що проходячи повз них, відчуваєш скорбту за загиблими і зниклими безвісті солдат. Студенти з цікавістю слухали розповідь екскурсовода про зброю, техніку, яка використовувалась у ті часи, про історію гітлерівської ставки, щільно оповитої таємницями.

Прибувши в центр Вінниці, ми відвідали Музей ретро-техніки «Автомотовелофототелерадіо». В основі експозиції – приватне зібрання раритетних автомобілів та іншої техніки вінницького колекціонера А. Стрембіцького. У музеї представлено більше 100 експонатів, зібраних за 35 років: автомобілі, мотоцикли, велосипеди, патефони, телевізори, фотоапарати, радіоприймачі та ін. В автомобільній колекції: армійський ГАЗ-67, рідкісний "Вілліс", ГАЗ-М-20 "Перемога","Москвичі" і "Волги" різних років випуску та ін. У вінницькому музеї ретро-автомобілів вітається близьке спілкування відвідувачів з технікою та іншими експонатами: можна посидіти за кермом будь-якого авто, приміряти військову форму різних країн, сфотографуватися в історичному образі. 

Наступним пунктом нашої подорожі став Вінницький краєзнавчий музей. Експозиція музею складається з 16 залів, що відображають природні умови та історичні події, що відбувалися на території цього краю. Також тут експонуються книги, рукописи, плакати, листівки, рідкісні фотографії, особисті речі видатних людей, пов’язані з різними періодами історії краю.

  На завершення прибули на Вінницьку набережну, де побачили 

унікальний світломузичний фонтан Roshen, який з'явився на однойменній набережній у Вінниці зовсім недавно - восени 2011 року, але вже встиг стати ключовим символом міста і зайняти провідне місце у списку головних туристичних об'єктів країни, увійшовши в десятку найбільш видовищних фонтанів сучасності. Воно й не дивно, адже він є найбільшим в Європі плавучим світломузикальним фонтаном, за своїми характеристиками близьким до всесвітньо відомого музичного фонтану в Дубаї.

Екскурсія не залишила байдужим нікого, і ми вдячні всім, хто подарував нам години незабутніх вражень. 

 

Добривечір Наталія, студентка групи О-11