Студенти відвідали музей Міністерства внутрішніх справ України

Понеділок, як здавалося, день важкий. Початок робочого тижня, вихідні пролетіли, мов одна мить, а тому всі напружені та не зовсім готові до чотирьох пар. 

Проте, пари понеділка  стали для студентів груп П-33 та П-35 цікавим відкриттям. Адже сьогодні, 26 вересня, за ініціативи викладача циклової комісії юридичних дисциплін Будуленка Єгора Веніаміновича студенти  відвідали музей Міністерства внутрішніх справ України, який знаходиться при Національній академії внутрішніх справ.

У  Музеї  наші групи ознайомились з історією та сьогоденням організації та діяльності органів внутрішніх справ, з тим, яку роль вони відіграють  у державотворчих процесах, охороні громадського порядку, боротьбі зі злочинністю. 

Наших студентів, як майбутніх юристів, цікавило абсолютно все, що знаходилось навкруг, а особливо походження і призначення того чи іншого засобу, виду зброї або апарату. В експозиції також були представлені фотографії, документи та особисті речі відомих правоохоронців, найважливіші нормативно-правові акти, що стосуються створення, організації та діяльності правоохоронних органів, відзнаки МВС, зразки озброєння та форменого одягу різних історичних періодів, що особливо сподобалося студентам. Намагаючись не пропустити жодної деталі, студенти захоплено слухали екскурсовода, ставили запитання, на які з приємністю отримували відповідь.

Відвідування музею виявилося ще однією чудовою інтерпретацією і без того різноманітних занять. Надзвичайно цікава та корисна інформація  була отримана там, яка в майбутньому обов’язково стане студентам-юристам у нагоді.  Екскурсія не залишила байдужим нікого, і студенти щиро  вдячні всім, хто подарував їм години незабутніх вражень.

 

Студенти групи П-33 та П-35

Шмегельська Вікторія

Великохатько Дарина