День працівників освіти у коледжі

Щорічно, у першу неділю осіннього місяця жовтня, є гарна можливість привітати з професійним святом усіх педагогічних працівників. 

Так, 30 вересня 2016 року у Київському фінансово-економічному коледжі відбулося свято з нагоди Дня працівників освіти. Досить важко недооцінити той вклад, який внесли у становлення та розвиток особистості кожного з нас вихователі, учителі, а тепер це завдання продовжують сумлінно виконувати наші викладачі. Завдяки їх копіткій праці ми зростаємо людьми з високими моральними принципами. І як шкода, що лише один день на рік ми, ваші студенти, можемо хоч спробувати віддячити нашим дорогим наставникам і влаштувати справжнє свято!

Отож підготувались ми дуже добре! Увесь день проходив у казковому стилі: зранку на викладачів чекали Попелюшка та Принц, який своєю грою на скрипці надихав на нові перемоги, потім усіх зустрічала Білочка, даруючи золоті горішки з передбаченнями. На третьому поверсі Гензель та  Гретель  пригощали цукерками та запрошували на виставку тортів «Солодкі подарунки від Гензеля та Гретель».

Також ми провели свято «Феєрія казок». Викладачі з радістю відповідали на питання вікторини про казки, брали участь у різних конкурсах, за що були нагороджені призами. Після цього виступили представники циклових комісій юридичних, філологічних, математичних, фінансово-економічних, гуманітарних та природничих дисциплін з різноманітними номерами –  музичними та казковими.  З вітальним словом до колег звернулася Пілевич Оксана Анатоліївна, в. о. директора КФЕК, яка урочисто вручила почесні грамоти та подяки педагогам. Наприкінці заходу –пам’ятні сувеніри викладачам і фото на згадку! 

Це свято ще довго будуть пам’ятати наші наставники і студенти, адже ми –  справжня сім’я! Ми дуже вдячні вам, викладачі, за творчу та самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас ви даруєте нам!  

 

Еліна Ільницька, студентка групи П-31і