Тренінг «Фінансова грамотність – вміння розпоряджатися коштами з мінімальними ризиками та максимальним прибутком»

Уже традиційно у жовтні весь світ відзначає Міжнародний день заощаджень, Ірпінський державний коледж економіки та права не є винятком. 

З нагоди святкування тижня циклової комісії фінансових дисциплін (24.10-31.10) та до Дня заощаджень студенти третього курсу групи Ф-31і під керівництвом викладача фінансів Деміденко Л. С. проводили тренінг для перших та других курсів коледжу, який був присвячений управлінню власними фінансами, мистецтву зберігання коштів та підвищенню рівня фінансової грамотності студентів нашого коледжу. Наприкінці проведений невеличкий тест для закріплення поданої інформації, найактивніші студенти отримали солодкі подарунки. Тренінг проводили Бура Владислав, Бєлін Владислав, Калініченко Анастасія та Юркова Олена, які блискуче справилися з роллю тренерів.

Отже, кожен студент повинен був зрозуміти, що заощадження мають стати органічною формою для українського суспільства, наче безумовні рефлекси чи прості речі, які робимо щодня.

31 жовтня та 2 листопада ведучі-тренери відвідали  Ірпінську спеціалізовану загальноосвітню школу №2 І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням економіки та права та провели тренінги у 9-Е, 10-Е та 11-Е класах. Учням сподобалося спілкуватися з нашими студентами, вони запросили їх ще до себе на заняття. 

Калініченко Анастасія, студентка групи Ф-31і