День відкритих дверей

12 листопада 2016 року гостинно зустрічав майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків Ірпінський державний коледж економіки та права. 

Після реєстрації учнів викладач Товста С.М. провела цікаву та пізнавальну екскурсію навчальним закладом. Протягом дня  привертала увагу своїм багатством та розмаїттям виставка студентських досягнень, яку із задоволенням розглядали всі охочі. Розпорядники, члени студентського самоврядування, залюбки відповідали на питання школярів про навчання в коледжі. На майбутніх вступників  чекав об одинадцятій годині святковий концерт. Неодноразово виступав на сцені актового залу  ансамбль пісні та танцю «Сузір’я», від якого просто неможливо було відвести очей. Зачаровували своїми піснями  випускник коледжу Хоменко Володимир, курсант факультету податкової міліції, студент ІІ курсу спеціальності «Правознавство» Чукардін Сергій та випускник Гриненко Вадим. Зі словами вітання звернулася до школярів та їхніх батьків в.о. директора коледжу Пілевич О.А., яка розповіла про переваги навчання в нашому закладі, про спеціальності, державне замовлення,  про виховну діяльність. У коледжі діє гурток юних письменників «Молода плеяда», туристичний клуб «Дивограй», члени якого минулого року відвідали країни Прибалтики. Як голова студентського парламенту коледжу виступив Юрій Микитенко, який також є губернатором Київської студреспубліки. Він зацікавив своєю натхненною розповіддю про діяльність  студентського самоврядування, його структуру (науково-дослідне товариство, профбюро, студентський парламент). 

День  відкритих дверей у навчальному закладі – це прекрасна нагода отримати відповіді на всі питання, що хвилюють, дізнатися про перспективи навчання у коледжі, зробити вибір у житті.

Л.М.Спірідонова