З Днем доброти!

Доброта – це дивовижний сплав моральності, сили, сміливості й активної життєвої позиції. Кожному з нас важливо усвідомлювати, що та людина, яка творить добро — щаслива людина. 

Вона розуміє свою причетність до всіх подій, які відбуваються у житті, тому що збагачує це життя добрими вчинками і корисними справами. Доброта, милосердя творилися людством протягом сторіч для того, щоб усім було легше жити, спілкуватися одне з одним, щоб це спілкування приносило втіху. Прагнення виявляти доброту надихає людей відповідати добротою і передавати її іншим. З нагоди Дня доброти до Вашої уваги інтерв’ю з психологом коледжу.

-Чи,  дійсно, людям потрібна доброта і милосердя?

- Доброта  і милосердя - це основа нашого життя, а також ще і любов. Доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її виявляє.

-Чи здатне милосердя зробити світ кращим?

-У наш час світ  дуже жорстокий , але завдяки милосердю люди відчувають себе  людьми. Милосердя – це  добро, а кожна добра справа і кожна добра людини роблять світ кращим. Це моральне надбання, до якого люди прагнули з незапам'ятних часів і до наших днів, тому потрібно використовувати цей скарб. Проявивши милосердя  до інших, ти отримаєш його зворотньо в більшій мірі!

-Наведіть приклади проявів милосердя, доброти.

-Ми допомагаємо хворим,  дітям, старим людям, тваринам і рослинам.

-Добра людина, яка вона?

-Добра людина – це людина, яка проявляє добро до навколишнього світу. Але інколи і добра людина може проявляти  таке почуття, як зло.

-Чи можна примусити людину бути доброю?

-Я вважаю, що людину не можна примусити бути доброю, людину потрібно ще з дитинства навчати бути доброю  і милосердною.

-Чи потрібно виявляти доброту у ставленні до будь-кого? 

-Потрібно, якщо це щиро, бажано і якщо це від душі. 

-Чи легко бути добрим ?

-Якщо людина добра, то по ній це завжди можна побачити. Я вважаю, що в цьому немає нічого складного, адже це в ній живе з дитинства. 

А здійснювати добрі справи неймовірно просто, головне  -  почати. Адже добро не вимірюється грошима і навіть не завжди вимагає багато часу. Зігріти когось своєю усмішкою, підняти близькій або, навпаки, незнайомій людині настрій - теж хороший вчинок. І пам’ятайте: справжня доброта не повинна чекати похвали або подяки, головна нагорода за доброту людини — радість інших людей! Будьте добрими!

Чурілова Ангеліна, студентка групи П-13