Неймовірна екскурсія групи П-31і Чернівцями

5-6 листопада 2016 року група П-31і разом з куратором Михно Тетяною Олександрівною  відвідали надзвичайно красиве місто – Чернівці. 

Зранку місто зустріло осінньою тишею. Охайні вулички вразили своєю затишною атмосферою. Перші враження приємно здивували.

Це місто є багатонаціональним та колоритним. Протягом багатьох століть формувався дух Чернівців, який ми відчули саме тут. Це дух багатокультурності, дух співжиття і взаємоповаги представників різних національностей.

Прогулянка  містом  відкрила нам багато історичних фактів. Відвідавши колишню резиденцію православних митрополитів Буковини і Далмації, ми зрозуміли, що вона є одним з найкращих навчальних закладів України. Рівно о 12:00 ми мали змогу почути чаруючі мотиви пісні «Марічка», у виконанні сурмача на міській ратуші. Це дуже цікаво і трепетно. Несподіванкою був будинок у вигляді корабля, який вважається перлиною архітектури. А також ми не забудемо релігійний скарб Чернівців – Кафедральний собор Святого Духа.

Ця невеличка екскурсія назавжди залишиться у наших спогадах. Ми закохалися у це місто. Адже в ньому вдало  переплелося сьогодення і середньовіччя, історія та романтика сучасності, шалений ритм життя та одночасне відчуття спокою.

 

Наталія Курдельчук, студентка групи П-31і